Prikaz jedne poruke
Stara 11.7.2018, 22:54   #1
Endless
Veteran
 
Član od: 9.10.2010.
Poruke: 529
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 108 puta na 78 poruka
Određen forumom Gasi mi se komp...

Pozdrav drugari,

imam problem sa kompom, prvo se gasio u F1 2017 pri menjanju sesija npr sa treninga u kvalifikacije ili sa kvalifikacija u trku.
Mislio sam da se pregreva komp. Nasvirao sam ventilatore u BIOS-u, juče je komp radio savršeno u Vulfenštajnu 2.
Danas sam igrao F1 2017 i opet se ugasio pri prelasku na sledeću sesiju. Upalio sam Vulfenštajn 2 i gle čuda po prvi put da se ugasi u nekoj drugoj igri.
Ugasi se na 3 sekunde pa se upali sam od sebe.
Da li je 100% napajanje crklo? U pitanju je Chieftec GPS-600A8.
Imam stari LC power 600w u šteku ali ga ipak ne bih kačio na komp da ne napravim karambol neki.
Da li je moguće da je Chiftec posle dve godine i tri meseca crkao (naravno sad nemam garanciju)?
Kućište mi je čistije od apple prodavnice, imam mrežice na svim otvorima ventilatori su mi naštelovani da prate temperature, prave istu promaju od prvog dana.
Ako je napajanje crklo, nikad više Chieftec.
Temperature cpu max 58-60c, GPU max 75-80. Zavisi od temperature sobe, ovih dana je 26c.
Koje bolje napajanje uzeti?

ps pre mesec dana sam dobio dva puta BSOD, sa greškom da kablovi sata ili power ne valjaju i da treba da ih zamenim.
HDD sentinel je javio da imam greške očitavanja na ssd-u tad. Ponovo sam lepo povezao sve kablove i nemam više problema.
I dalje mi stoji isti broj grešaka a ssd je na 81% healtha. Tad sam već posumnjao na napajanje ali radilo je sve ok posle pa sam iskulirao.
Endless je offline   Odgovor sa citatom ove poruke