Prikaz jedne poruke
Stara 24.1.2020, 21:00   #151
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom The Witcher serija

Citat:
director kaže: Pregled poruke
Odgledao "The Witcher". Podeljeni utisci. Što se tiče upoznavanja za likovima to je ok urađeno. Upoznali smo Geralta, Ciri, Barda, Jen, Tris i još par likova i to je dobro odrađeno. Možemo reći da smo neki uvod u priču dobili mada realno prvi serijal je otvorio gomile pitanja a dao vrlo malo odgovora što po meni nije dobro za serijal. Serijal mora da ima neku mini priču koja će se zatvoriti a ostale priče teku u sledeće serijale.

Mislim da je ono letenje sa jednog vremenskog perioda na drugi ekstremno veliki propust, to su verovatno svi primetili pa neću trošiti reči na to. Drugi po meni problem je što je svet u kom se odigrava priča skoro potpuna nepoznanica posle prvog serijala za nekog ko nema veze sa knjigom ili igrom. To je propust koji može da se ispravi u drugom serijalu ali mislim da su morali početi sa tim već u prvom.

Geralt je pun pogodak, mislio sam da je po njemu pravljen Geralt u igri ali vidim da to nije slučaj. Bard mi nekako nije legao, čini mi se previše moderan stil pevanja no to je stvar ukusa. Ostale uloge su manje više ok, mada su meni Tris i Jen ostale u glavi kao seks bombe iz igre a ove baš i nisu u tom rangu, doduše i ovo je stvar ukusa .

Dobili su dosta kritike, gledanost je dobra pa imaju motiva da ispravljaju te stvari i da druga sezone bude znatno bolja. U suštini pozitivan utisak imam o seriji i za preporuku je a must je za one koji su uživali uz igru i/ili knjigu.


Za Triss se slazem, ali Yen je bombonica i u seriji, bar meni.

Serija je vec toliko popularna da je Netflix narucio anime Witcher film.


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke