tema: My logo
Prikaz jedne poruke
Stara 10.3.2007, 21:05   #280
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Post Re: My logo

Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
Još jednom, neverovatno šta je sve prošlo...
Obratite pažnju na logoe pod rednim brojem 2, 7, 9, 10 koji je apsolutno nečitljiv, a ni 11 nije nešto. Plus, rekli su da treba koristiti max 3 boje, a ovde vidim i drop shadow i gradiente... Katastrofa.
Evo ja sam upravo pogledala sve logoe, i svi su manje više dobri, gde bih posebno izdvojila 2,3 u uži izbor (ali da ne objašnjavam sada koji su, pošto nemaju redni broj a poređani su sa obe strane).
Tvoj logo je sasvim ok, ali previše je ozbiljan i, bar meni nekako... "uštogljen". Iskreno, krivo mi je što su nažalost, dizajneri u Srbiji toliko počeli da preteruju sa jednostavnošću da logoi mahom postaju dosadni, bezlični i monotoni. Na taj način, i dobra ideja se veoma lako može upropastiti.
Citat:
kinteC kaže:
kao i ona tona efekata...
Koja tona efekata? Miluteen je dodao samo gradient koliko ja vidim - što je potpuno ok, lepo izgleda i nigde ne piše da se gradient ne treba primenjivati na logou.Gradient je odlična stvar za logo, ali naravno treba imati osećaja za (ne)preterivanje. Logo je moderan, sve tri boje su odlične, sve je lepo uklopljeno. Delim mišljenje sa tobom da mu ne trebaju bele tufne, ali to je sve što se tiče nedostataka.

@Higlander

Trebao si da izabereš vedrije boje i drugi font, i logo bi bio perfektan.




Pomozimo deci!!♥♥♥

Poslednja ispravka: [Imzadi] (30.3.2007 u 23:19) Razlog: Link
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke