Prikaz jedne poruke
Stara 5.7.2006, 0:16   #3
photographer
Novi član
 
Član od: 4.7.2006.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: video montaza

Bobi man )
Hvala ti puno na swemu owome,opsirno je poprilicno.
Znash kako je u owome poslu,moram da sredim i izmontiram swadbu maximalno,kako god mogu bolje,inace odoshe mi musterije kod drugoga...
Bobi,ja ipak necu da radim sa puno materijala,kada god radim to je maximalno 3 sata materijala,i to je nekada previse,zamisli swadbu od tri sata...Pa da umresh sjedeci i gledajuci to ))
To ti je otprilike 2 do 3 sata,a ako cu montiram kompletan snimak,nabacim jedno sat i po materijala izmontiranog,podvucenu muziku,uradim neku love story itd...)
Da li mi je potrebna jedna od te dvije VIDEO kartice?Ipak mi je ta preskupa )
Kontao sam uzeti 250GB hard diska i 1gb rama,dobru video kartu koja mi moze to dobro uraditi u realnom wremenu
Pa imam prijatelja koji je radio film bwe sa kompom,pazi, 512 rama,160gb harda,nema ni neku extra wideo kartu...jeste da je imao problema sa renderovanjem,to je satima radio...Meni je bitno da ja mogu da podwucem zwuk na sliku kada i kako hocu,poneki efekat i to je to :O)
Bitno mi je i koji program je dobar za to,cuo sam za premiere programe...Ja sada imam pinnacle studio 8,prawim neke uwode itd....wideo montazi nemogu ni da primirisem ;o)
Bobi,hvala mnogo na objasnjenju,imash pice za to,ipak je trebalo wremena da se to napishe )))
photographer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke