Prikaz jedne poruke
Stara 23.12.2020, 13:08   #3042
vlado85
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Pale RS
Poruke: 180
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Hmm mnogi komentari nekih clanova izgledaju kao cista provokacija na nekog ko se pali na to. Nista se detaljno ne objasni, epiteti "poluproizvod", "beta tester". Ma svi komentari clanova bez nekog objasnjena u fazonu: 7/10, *igra ovde* 6 koplja iznad poprilicno besno izgledaju i nemaju nikakvu funkciju iskreno. Za mene je to spam samo . Pljuje se igra ovde itekako, neki to iskljucivo rade bas zato sto ne postoji nikakvo objasnjenje u postu zasto je to tako. Cist /spam

Na forumu je stvar u tome, ustvari ljudska priroda koja jedva ceka da iznese iskljucivo negativne stvari i samo o tome prica, besno, nego da strpljivo saceka i napise svoje misljenje za i protiv.
Verujem da bi Neutrino npr (kad ga ne bi mrzelo ili ako ceka treci "patched" prelaz) napisao i pozitivne i negative stvari, detaljnije i jasnije zasto mu se nesto ne svidja. To bi bilo konstruktivno procitati koga zanima. A i vec sada kada je pisao nesto negativno dao je svoje objasnjenje i to je sasvim okej. Na to onda neki clan moze da odgovori sa svojim misljenjem na tu temu i tako imas normalnu diskusiju.

Ja za sada pisem o samoj igri, sta radim u njoj itd, ubacim i sta mi se ne svidja... ali mi je jeste malo muka kada vidim clanove sa kratkim... ma 6 koplja iznad je ta i ta propraceno nekim generickim komentarom/objasnjenjem da se produzi recenica. Takav post je cisto da taj clan sam iskali neki bes i nezadovoljstvo, isprovocira nekog ako ima itd...

Ovo recimo:



To se realno procita i potpuno zanemari. Nebitan post.


Ali dobro, na forumu smo. Naravno da nece svaki post biti vredan citanja.



Igra može biti ocjenjena i 3/10, ali ja se u ovoj igri zabavljam kao nikad. Za mene ovo jeste igra godine i to je ono što je u svakom od nas subjektivno. Na subjektivnost u velikoj mjeri utiče to kakav računar imate i kako tjera tu igru, a druga stvar jeste da li volite taj žanr, da li ste nešto skoro slično igrali i slično. Ja npr nemam volje da probam Valhallu jer još ni Odisey nakon 100 sati igranja nisam dovršio, a već mi je mehanika dosadila, a vidio sam da Valhalla ima mnogo sličnosti sa prethodnikom. Ja žalim što je sa CP ispalo kako je ispalo i što je to projekat kojem je trebalo bar još godinu dana poliranja. Međutim, možda ga za godinu dana ne bih igrao u mjeri u kojoj ga sada igram i sl.
vlado85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku vlado85 na korisnoj poruci:
Koreli A. (23.12.2020), player1 (23.12.2020)