Prikaz jedne poruke
Stara 7.9.2016, 10:13   #23
Srle22
Član
 
Član od: 12.12.2012.
Poruke: 128
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Koji telefon u VIP-u

Prekjuce uzeh Lumiu 550 u VIP-u. Uz NOVA2 doplata 1800,00 RSD. SIM free. Radi na mts-u bez problema. Prvi utisci? Pa, treba malo da se covek navikne posle dugogodisnjeg koriscenja Androida, ali sve mi se vise dopada. Polako otkrivam sta sve i kako radi i bas se lepo zabavljam. Inace, NET radi veoma lepo, video klipove pusta tecno, bez seckanja. Posto nisam neki gamer nisam jos probao kako se ponasa u igricama, ali probacu cisto da vidim kako se sa tim nosi. Ono sto me je malo plasilo, ali se ispostavilo da je bilo neosnovano, je prenos podataka sa starog Android telefona. Medjutim, sa opcijom Transfer data, preko bluetooth-a automatski preuzima sve kontakte. Ostale podatke sam prebacio na SD karticu i normalno ih koristim. Vrlo brzo nakon ukljucivanja je pronasao update i dovukao najnoviju verziju 1607 desetke. Nisam jos stigao da se igram sa kamerom i videom, o tom potom.
Sve u svemu mislim da telefon vredi znatno vise nego sto kosta i da za male pare dobijate vrlo upotrebljiv aparat, koji je inace vrlo kvalitetno uradjen, lepo lezi u ruci i deluje veoma kompaktno. Nema uvijanja, skripanja plastike isl. Posebno mi se dopada kako desetka radi (mada to sve jos istrazujem). Za sada nisam primetio nikakve bug-ove, sve radi tecno uz veoma brz odziv na prvi dodir ekrana, tako da sam, generalno, zadovoljan kupovinom. Ne verujem da za te pare moze da se napravi bolji pazar. Naravno, za one kojima odgovara Windows.
Srle22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke