Prikaz jedne poruke
Stara 19.8.2017, 21:16   #16
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Game Boy

@Vetar

Imali su i Famicom i N64 modeme doduse to je sve bilo dial_up,kad kazem da su slabiji u hardware_u mislim na prodaju naravno
Ovo sto si naveo listu igara pored Marija tu se se u potpunosti slazem ali na primer PS4 na svaki mrtvi api ti da lupam 50 novih dok kod nintenda sta smo dobili muzenje kravice igre kaubojaca idt lol u godini 2017...ajde da je neki indie developer napravio za*banciju pa ok al nintendo da mi proda takvu igru po AAA ceni!

Moja poenta oko igara sto kazes nije da se bude rob brenda vec ako je konzola u pitanju mora da ima ono sto je trenutno aktuelno jer ako nema koja joj je svrha postojanja,ljudi nece kupiti PS4 samo zbog FF vec zbog 500.00000.1 igre koje ce izaci, naravno nisam uzeo switch jer je fejlovao da isporuci i umesto toga uzeo sam Android tablet koji je pride 4 puta jeftiniji od switcha i mogu da igram i strategiju i FPS i MOBA i avanturu i shmups i side scroller etc

Uglavnom da je Nintendo pametan ko sto nije trebao je da ljuljne zelembace develeperima da rade igre (rizik je da) ali iskreno mislim da bi se us*ali od prodaje mislim da bi prodali i vise od PS4 i shitbox zajedno kad bi ljudi imali ,MOBU,FPS
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke