Prikaz jedne poruke
Stara 5.11.2020, 21:54   #1719
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Gonzo kaže: Pregled poruke
Najveci mi je trn to smanjenje kampanje. Sta su mislili pod time, koliko umanjili, sta su petljali, zanima me. Da panderuju nekolicini vikend gejmera kojima je Witcher 3 bio predugacak je po meni kataklizma. Mnogo me besni ta odluka koju su doneli.
Pazi, bolje kampanja od 10-20 sati sa ogromnim replay value nego razvlačenje od 30h reda radi.

Ne kapiram ljude koji vole dugačke kampanje po svaku cenu. Optimalno je ~12h za bilo koju akcionu SP igru, neka ide i do 20h za nitpickere. Za ovakvu igru je daleko važnije da kampanja ima širinu i dubinu nego dužinu i nekih 15-20h za klasičan prelaz bi bilo realno najbolje.

Brzo guglanje kaže:
Citat:
It takes most players around 50 hours to beat The Witcher 3. It'll take you 35-40 hours to beat The Witcher 3 if you rush through the game.
Dakle, ima nenormalnih likova koji smatraju da je 50h za kampanju ok cifra, prosto ne verujem koje nolifeovanje.

Pa ja sam Dishonored i Deus Ex igrao kombinovano sigurno preko 500h iako su im kampanje tipa 10h i 20h respektivno i mogu da im se vraćam ponovo baš iz tog razloga što jedan prelazak ima razumnu dužinu i ogroman broj mogućnosti za pristup igri. A Witchera ne bih g*vnjivom motkom pipnuo sad kad sam video da treba 40h da se prođe kroz igru.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke