Prikaz jedne poruke
Stara 5.5.2016, 2:50   #649
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Upwork uzima i provizije koje nisu male (100$ provizije na 500$ zarade po novom FAQ-u), a ove priče "dao sam manji bid i odbili su me a ne znam zašto", pa evo nekih od razloga:

- profil ti je totalna neuredna livada

- profilna slika ti je Homer Simpson

- CV ni reference praktično i nemaš jer nikog nije briga ako si u MS Paintu sklepao logo za auto-otpad u vlasništvu rođaka iz Žitorađe

- smanjuješ cijenu drugim ljudima koji imaju sve uredno popunjene testove, profil i detalje pa nisi ništa bolji od indo-filipinskih ***era koji zaslužuju šrafciger u oko i zbog kojih pravi, kreativni, korektni i iskusni ljudi ne mogu da dođu do posla. You're doing it WRONG.
Ajmo ovako :

1) Profil je 100% , ubaceni su raniji radovi,uradjeno je preko 20 testova sa prosecnom ili vise od prosecne ocene, slika je moja nije Homer Simpson.

2) Ne radim u MS Paintu, radim u PS,Zbrush,PaintTool SAI,Mudbox i jos nekoliko programa.

3) Ne smanjujem koliko ti mislis, ima dosta ljudi koji biduju daleko manje od mene. A ovo da nisam kreativan,korektan i kako treba iskucne ljude da pustim da rade na to nemam komentar.
Ne razumem sto si imao potrebu da me vredjas a i ne poznajes me.


Citat:
NISAM NESTO SMART kaže: Pregled poruke
"
- Kad saljes ponude gledaj da nije neki sablon, nemoj kao svaki indijac da zapocinjes "Hello dear sir", obicno sam u fazonu student sam trazim neki side job, znam to i to sto je slicno ovome sto tebi treba itd...svaki posao je drugaciji pa je i tvoja ponuda.
Ovo je verovatno problem , jer sam bas tanak sto se toga tice, mora da poradim na tome. Hvala.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke