tema: WOW kutak
Prikaz jedne poruke
Stara 23.9.2006, 21:12   #82
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Hmmm. Ako me neko obrise, ok, ali evo ukratko...

Po internetu pronadjes privatne servere. Kada utvrdis koju verziju WoWa koristi taj server, pecujes se da budes ista verzija. Onda na sajtu tog servera koji si odabrao se registrujes. Ponekad moze automatski ili trazis preko foruma od ljudi koji vode server da ti otvore account. Onda promenis jedan od fajlova (onako kako ti oni kazu) tako da realmlist.wtf upucuje na njihov server. Onda se konektujes kao i kada koristis original.

E tu onda pocinje patnja. Privatni serveri jednostavno 99% slucajeva nisu dobri. Ovaj jedan sam ostavio zato sto mozda postoji neki koji je dobar ali niko nezna za njega. Na privatnim serverima questovi obicno ne rade kako treba. Cesto ljudi koji odrzavaju taj server dodaju sve i svasta sto narusava ono kako je wow zamisljen. Vrlo je moguce da server koji odaberes jednostavno nestane. I tako dalje da ne nabrajam. Najgore je sto je na privatnim serverima uvek malo ljudi. Niko nema tako jak server da podrzi mnogo ljudi a da ne dobija pare za to....

Najbolje da probas nekoliko privatnih. Vidis da li ti se WoW uopste svidja. Pa onda predjes na official. To sam ja uradio...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke