Prikaz jedne poruke
Stara 18.8.2013, 18:29   #2
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: LG L 9: koji su vaši utisci?

Imam ja, imam ja!

Kupio sam ga prije par dana, korišten par mjeseci, ''skinut'' sa mreže (kupljen od operatera, jelte).

Odmah bih nabrojao mane:
- tih i nekvalitetan zvučnik,
- nekvalitetan, jako loš zvuk na slušalicama (zvučni izlaz), konkretno Sennheiser CX-150,
- kamera nije baš čemu (ali OK za ovu cijenu).

Prednosti su mu sve ostalo što je bitno, jako dobar displej, performanse i baterija. Generalni zaključak: teško da postoji bolji i veći telefon za ove pare!

Što se tiče softvera, nisam se baktao oko toga. Trenutno koristim Stock 4.0.4, iako navodno postoji i Jelly Bean.


A sada bih ja nešto pitao vas: kako da apdejtujem telefon na Jelly Bean? U podešavanjima telefona (Settings-About-Software Update) kaže da nema ništa za ovu verziju, a LG-jev PC Suite kaže da postoji novi sistem. Da li smijem ovako apdejtovati jer je telefon zaključan na moju mrežu? Ja ga i mislim koristiti na ovoj mreži, ali da li se može potpuno zaključati ili nešto slično zeznuti? Da li je to pravi način za apdejtovanje, preko zvaničnog LG PC softvera?

Poslednja ispravka: Prief Lirator (18.8.2013 u 18:30) Razlog: Ispravka tip-felera i minorna dopuna
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke