Prikaz jedne poruke
Stara 12.2.2011, 2:41   #14
Mikica86
Član
 
Član od: 9.10.2008.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 423
Zahvalnice: 120
Zahvaljeno 103 puta na 68 poruka
Cool Re: Koji mobilni telefon koristite? [2011]

Vec 1.5 godinu sam ponosni vlasnik Sony Ericsson-a , model C510 black , i obozavam ga ...

Najvise ga koristim za slusanje muzike , slikanje , SMS , pozive , i kao walk mate (aplikacija koja meri broj koraka ) ...

Pozitivne strane : telefon je jako kvalitetan , i dobro sklopljen , plastika se nigde nije odvojila i uprkos stalnom koriscenju nigde ne skripi , ili cvrci , displej je veliki , i pregledan , tastatura je udobna za koriscenje , mp3 plejer je odlican , a zvuk sagovornika prilikom poziva cist , i jasan, i svidja mi se kako je kamera uklopljena u telefon ( sakrivena iza zadnjeg dela maske ) , baterija drzi i do 4 dana ...

Mane : Slusalice koje dobijate uz njega su krs ( kupio sam druge sa walkman serije ) , kamera je danju super , ali nocu je losa , sto je popravljeno updejtom softvera ( posle updejta je drasticno bolja situacija ) , otvaranje poklopca baterije je nocna mora ( barem kod mene je to cak i posle 20-ak otvaranja izricito tesko , i zvuk sagovornika je u pocetku bio kao da vam se isti obraca iz bunara ( ispravljeno updejtom ) , nema wifi ... Uglavnom , za ulozene pare (140€ tada ) ja sam prezadovoljan , i nadam se da ce me moj SE sluziti jos duuugo ...

Poslednja ispravka: Mikica86 (12.2.2011 u 19:31) Razlog: zaposednuta tastatura
Mikica86 je offline