Prikaz jedne poruke
Stara 15.6.2009, 14:31   #588
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Release Candidate (RC)

Citat:
vasiljevic;801871Sve ostallo što je pomenuo korisnik malo dole oko onapređenja, e sve to je moglo [B kaže:
kao SP za Vistu iskreno[/B]. Sad, pošto sam koristio Vistu dosta dugo i pošto sam za razliku od mnogih ( a pretpostavljam i tebe) prvo malo prošetao po netu i video testove koji su jednostavno davali jedan vrlo miksovan rezultat, nisam ni očekivao neko preveliko čudo. I sikreno, u radu i ne vidim neke prevelike razlike ili unapređenja, mada opet, moj sistem danas melo više od onoga što se zove prosečan sistem ali opet .... Generalni utisak je da je ovo malo tvikovana vista sa novim GUI-em, ništa toliko revolucionarno. Sad, još da vidimo kako ove izmene utiču na samu kompatabilnost programa od pre, i znaćemo gde je ko. Što je ovo izdato ko novi sistem i što se svi upinju da me ubede da je ovo novi sistem, neznam. Za one iz MSa znam, oni su već najavili da će nadogradnja sa Viste Home na Win 7 Home biti 50+ dolara i sa Viste Ultimate na Win 7 ultimate nekih 150 dolara pa njihov razlog mi je jasan.

Apsolutno se slažem. Sve te novine su u suštini bez značaja, i sve se je moglo dodati sa SPom.

Užas užas. Šta radi oni tamo u Microsoftu uopšte? Danas sam prerovio još opcija, stvarno, sve je samo šminka i ništa više... Gedžeti - i u Visti možeš da ih bacaš gdje god hoćeš. Novi taskbar - sviđa mi se ideja, al mi baš tekško ide navikavanje, ali navići ću se =) Aero jeste poboljšan, tipa ono dugme za show desktop ali mislim da niko lud ne bi kupio novi sistem radi toga.

Ostalo sve -isto ili lošije od Viste (dobro, znam da je RC verzija ali opet...)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke