Prikaz jedne poruke
Stara 22.9.2020, 10:13   #474
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Playstation 5

Ipak sam kupio PS4, odlučio sam zasad da ne razmatram PS5, iz nekoliko razloga:
- Kao i svaka konzola, prva revizija će biti sa određenim bagovima i nedostacima.
- Trenutne cijene su zaista "nahajpovane", idu i do 570-580e, što mi je mnogo da dajem u ovom trenutku.
- Pomenuo mi je kolega sa posla, da je pročitao na nekom portalu glasine kako nove konzole nisu prošle sve faze testiranja već da se žuri sa izbacivanjem na tržište zbog konkurencije. Koliko je tačno, ne znam, ali meni lično takva priča pije vodu, mada našao sam i sam nekoliko članaka na netu koji spekulišu u ovom pravcu.
- Direktor Sonija je u intervjuu za jedan portal pomenuo da se planira podrška PS4 narednih 3-4 godine da bude paralelno podržan sa PS5, sa izuzetkom nekoliko "showcase" naslova. Što se mene tiče, neka ispune riječ naredne 2 godine, ja ću biti prezadovoljan.

Uzevši navedeno u obzir, mislim da ne treba žuriti sa kupovinom PS5, pa za neku godinu, kada se malo stanje stabilizuje, izbace par revizija, a možda i pojeftini proces izrade, uz nešto bolju cijenu, onda pazariti PS5. Ne kažem da sam u pravu, ali nekako je meni lično ovo najlogičniji potez u ovom trenutku, kada sam već riješio da isprobam "plavi" tabor.

Poslednja ispravka: White Ripper (22.9.2020 u 10:22)
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke