Prikaz jedne poruke
Stara 2.8.2020, 7:26   #8
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.800
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Budzet gejmpad 2020

Citat:
Black Adder kaže: Pregled poruke
Strasno, a brend.

Da li onda kupiti neki gejmpad sa sopstvenom podrskom softvera ili ce ga win10 sigurno videti?

Posto kupujem iskljucivo gejmersko kuciste, da li je moguce 100% se osloniti na gejmpad oa i taj f710 ili mora se do igre ući mišem i tastaturom?

Pade mi bizarna pomisao, moguće li je igrati gejmerom Commandos2 remastered?
f710 windows maltene prepoznaje kao xbox 360 kontroler (tj tako ga ti zavodis), a on je kao bas za pc i ja do sada nisam imao problema sa kompatibilnoscu.

tipa, kad pokrenes igru, gamepad radi i na ekranu ti ispisuje tastere tacno kako se i zovu na gamepadu (A je A, Y je Y itd, sto na nekim no name varijantama nije bio slucaj).

mislim da imas mogucnost i da mapiras sve po zelji pa da onda ti dodje i kao mis po potrebi (ako zelis sa njime i da pokrenes neku igru tipa), ali me ne drzi za rec.

ako kupujes naruci online pa vrati ako ti ne odgovara, a pogledaj i malo review-e po netu. meni se svidja sto ima playstation layout, malo je tezi sto mi se svidja, lepo lezi u ruci. ali sve je stvar licnih preferenci. verujem da su i xbox one i ps4 bolji kontroleri (nisam ih probao), ali su duplo skuplji a siguran sam da nisu bas duplo bolji.

manja mana koju nisam pomenuo je sto nema on i off taster, ako je to i mana. sam se gasi kada dugo nije aktivan, a pali se tako sto pritisnes bilo sta na njemu.

mogao bi i da bude malko veci mozda.

i rekoh da baterija traje 200 sati, ali je moguce i da je mnogo vise.

ja sam zadovoljan, a ti proguglaj, pa vidi. s tim sto mislim da su se mnogi zalili tipa na uspostavljanje konekcije (i uticali na prosecnu ocenu korisnika koja je i dalje dobra). a to im je jer se nisu potrduili da to srede jednostavnim uputstvom sa neta.

ja sam zadovoljan, ali verovatno nisam najmerodavniji. recimo f310 se nalazi po top listama najboljih gamepada kao budzet varijanta, a za f710 kazu da je maltene isto sa malo boljom izradom i bezican.

proguglaj pa vidi.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
Black Adder (2.8.2020)