Prikaz jedne poruke
Stara 14.7.2020, 13:13   #3
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: MI 9T battery drain

Ha, ako se sećaš ja sam na isti takav battery drain kukao neko vreme u temi za Mi 8 lite - kad sam ga kupio izvlačio sam 8 sati da bi kroz apdejtove palo na 6.5-7 a onda uleteo taj drain i oborio na ~5h SOT-a.

Ručno sam podešavao mrežu i svašta nešto ali bez preteranog uspeha. I to je tako trajalo a oni drain uopšte ispravljali nisu kroz više apdejtova. Očigledno pogodi relativno mali procenat telefona i uopšte ih nije briga da se cimaju. Onda je neko od kolega forumaša predložio MiRoom, ja inače uopšte ne volim kuvane romove ali ne želim ni da se baterija prazni 30% brže i naravno brže strada usled češćeg punjenja... pa sam ga ubacio i evo telefon mi opet gura 6.5 do 8 h SOT-a.

Inače, devojka je baš juče dobila Mi Note 10 Pro kao poslovni telefon. Zanima me da li će i on da pokupi taj kobni battery drain. Iskreno, Xiaomi mi je sve manje simpatičan - štancuju telefone kao Samsung i sa isto toliko (ne)brige oko apdejtova. U vreme kad su ih imali manje, npr. dok sam imao Redmi 3 se jednom desio battery drain i ispravljen je u roku od 2 nedelje weekly apdejtom, a ja sam zezao komšiju kome je apdejt na Samsungu za*ebao wifi pa nije hteo da se zakači na pola rutera... morao je na kraju da ga rutuje jer Samsung to nikada nije ispravio zvaničnim apdejtom. Sada se takve stvari i kod Xiaomija ostavljaju trajno nerešene.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Mocko (14.7.2020), tref (14.7.2020)