Prikaz jedne poruke
Stara 6.8.2007, 17:41   #154
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Vase iskustvo sa SBB-om

Siguran sam ja da ima dosta korisnika ne placa na vreme TV.Ali mene boli uvo, redovno placam sve pa tako i ocekujem da mi izadju u susret.Takodje ne zelim da mi se neko obraca kao da sam stoka preko telefona.Zasta sluzi "Info" telefon kad devojka koja tu radi nema pojma o cemu je pitas.

Situacija od pre nedelju-dve...

"Dobar dan, hteo sam da vas pitam zasto ne radi TV"
"Nemam pojma ja sam sad dosla sa godisnjeg"
"Ok, a el mozete da pitate nekog kad ce makar da se ukljuci"
"E znate sta, sada imamo puno posla pozovite za 15min"
"Uredu hvala"

15min kasnije....

"Bla bla"
"bla bla"
"I da li ste saznali kad ce da dodje"
Ona mene kulira i prica s nekim likom
"Khmm Khmm..."
"Izvinite sta ste rekli?"
"Nista, nista"

Bammmm.Spustam slusalicu i pravac SBB.Naravno ni koleginica nema pojma, prica mi kako imaju mnogo vaznijih posla pa bolje da dodjem sutra(sve bi to bilo uredu da nisu onako neljubazni).Em onolika vrucina ja pocinjem da se preznojavam.Izlazim iz prostorije tek ce onaj pajser sto radi u obezbedjenju:"Ma sto ga ne otera u %#$@&)@!".Okrecem se i gledam ga i mislim se zasto sam bacio onaj Ericsson GA628.Nikad ne znas, mozda ti ta cigla od 400g nekad zatreba.Dos`o TV negde oko 23h i neka komedija na TV1000 mi isprala mozak koliko puta sam je gledao pa sam ubrzo zaboravio....

Danasnja situacija..

Mnogo pozitivnija.Neki fin gospodin uveo me u kancelarij-verovatno direktor.Pozvao servisera i ja mu objasnio problem i obecali da ce sve biti reseno do ujutru.

Neko ce pomisliti da sam cangrizavi klinac ali zaista nije tako.Ne sumljam ja da oni tamo da oni imaju prepuno posla ali neka shvate i oni mene, zasto placam mesec dana flata(koji inace placam bas dosta)kad ce da mi traje nike tri nedelje.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke