Prikaz jedne poruke
Stara 18.11.2008, 12:05   #66
johny88
Veteran
 
Član od: 24.7.2008.
Poruke: 500
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 38 puta na 30 poruka
Određen forumom

koristim commodov firewall. ne pravi mi nikakve probleme, odlican je. pre sam koristio sygate(kome se desavalo da puca, i prekine mi net dok ne restartujem sygate), outpost(prijavljivao mi je izlazni saobracaj koji nisam dozvolio), zonealarm(koji pravi velike probleme ako dozvolite windowsu update) i jos poneke firewallowe iz int. security-ja(tipa, esetov, bit defenderov, nortonov...)koji i nisu nesto ...zakljucak-commodo je najbolji, bar meni

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
@Covenant: koristio sam neko vreme Comodo, i preporucujem da ga zaobidjes u sirokom luku...Izgleda kao da ga je MS pravio (bloat, ko sto ti rece), tj. trudi se da upravlja kompletnim sistemom, umesto da nadgleda i kontrolise internet saobracaj...Te ova aplikacija hoce da pristupi memoriji, te ona hoce da pristupi monitoru...I tako non stop...Svaki put kad instaliras igru, program, moras da mu objasnis da je u redu da ta aplikacija ima pristup hardu...retardiran je uzasno...Pravo otelotvorenje onog "kolko para, tolko muzike".
hehe, ma to se iskljuci na -Defense + ->Advanced->Defense+ settings i stavis disabled
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	commodo.jpg
Viđeno:	71 puta
Veličina:	74,5 KB
ID:	25225   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	commodo1.jpg
Viđeno:	65 puta
Veličina:	69,0 KB
ID:	25226  

Poslednja ispravka: nighthawk (18.11.2008 u 22:02) Razlog: spajanje
johny88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke