Prikaz jedne poruke
Stara 29.6.2007, 10:57   #119
baclawa
Član
 
Član od: 14.5.2007.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 90
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku baclawa
Određen forumom Re: Zastita i odrzavanje racunara

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
ok, ja sam ti rekao sta mislim da je najefikasnije gore...mozes da probas i bit defender u komb sa za i st, znam da je dobar i manje opterecuje komp od kasperskog ali brze (i to mnogo brze od kasperskog) staljaju license keys na black listu.
Definitivno Bit Defender manje opterećuje sistem od KAV-a. Ali ... Sada kada su standardi memorije računara pomereni na najmanje 512Mb, brzina procesora na 3000+, mislim da uopšte nije predmetno razmišljati u tom pravcu. Naročito ukoliko uzmemo u obzir činjenicu da je KAV moguće koristiti samo kada Ti je to potrebno. Uvek ga možeš isključiti kada se diskonektuješ. A ni samo pitanje licenciranja KAV-a ne bi trebalo da bude problem. Iako sam se celu prošlu deceniju "vozio" na krekovanim softverima, sada mi je lakše dati 1.700,00 dinara i da mi KAV sasvim legalno i bez problema funkcioniše.

Naravno, onaj ko ume da surfa internetom, može sasvim fino funkcionisati i bez ikakve AV zaštite. Ali to je neka druga tema i potrebno je malo više vremena izložiti sve argumente u prilog toj tezi nego što ga ja trenutno imam...

Poslednja ispravka: VojaM (29.6.2007 u 11:17)
baclawa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku baclawa na korisnoj poruci:
Marko (11.8.2010)