Prikaz jedne poruke
Stara 20.7.2018, 14:57   #56
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
kami kaže: Pregled poruke
Kontradiktorno je zalagati se za manji porez sa jedne, i uopste i pricati o formalnom braku, 'pravu na brak' kao drzavnoj instituciji pomocu koje se drzava se mesa u privatne odnose izmedju ljudi, sa druge strane. Ako si pobornik kapitalizma, onda treba da smatras da drzava treba da se tera u pm sa zahtevima da regulise privatne odnose izmedju ljudi.
Ako se zalazes za manji porez => ti si pobornik kapitalizma => a to znaci da si anarhista . Ne ide mi...

Sto se tice fudbala, zabava kao i svaka druga. Ako je dosadno ne gledam, kao sto ne bih gledao los film ili seriju. Ove nase sam prve dve utakmice gledao do poluvremena, bilo mi glupo da odem ranije jer sam bio u gostima a nije mi padalo na pamet da ih gledam kako se vuku po terenu jos 45 min. Ako se bavis fudbalom a ne mozes da trcis 90 minuta... Protiv Brazila smo gledali kod mene, pa sam nazalost morao da odgledam do kraja. Na stadionu nisam bio 15 godina. A to lozenje na fudbal je dobro za neke, narocito ako se nisu ostvarili u zivotu, kad im tim pobedi imaju utisak kao da su i oni nesto postigli.
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Remedy na korisnoj poruci:
vlado_ns (28.7.2018)