Prikaz jedne poruke
Stara 23.4.2014, 13:31   #67
kolinsb
Član
 
Član od: 19.8.2012.
Lokacija: Zavidovici, srednja Bosna
Poruke: 178
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 52 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: ATS - American Truck Simulator

@ton_majstor: sto bi srusilo sve u prasinu? pa i u Bus simulatoru je omoguceno paljenje busa tako sto 2 puta kliknes misem na kljuc, ali ti apsolutno niko ne brani da i bus palis tako sto ces za to setovati neku tipku na volanu ili tastaturi... znaci tvoj izbor (moj prijedlog nije ni isao u tom smjeru da ti klikovi po tasterima budu JEDINI nacin da ti nesto "upalis/ugasis").... moj prijedlog je isao u tom smjeru da se stekne veci ugodjaj simulacije, jer ti u pravom vozilu moras pruziti ruku da upalis vozilo, i okrenuti kljuc. sama ta "animacija" treba da ima neki efekat na nas koji igramo ili npr. ne bi bilo ni ovo loshe, a opet u cilju da se stekne neki bolji ugodjaj: ja pritisnem E da upalim kamion, a nakon toga se pokrece animacija npr. ruke koja hvata za kljuc, okrece ga, i cuje se zvuk kako se pali kamion, a nakon toga kamera se vraca na poziciju vozaca kao kad kupis garazu pa se pokrece animacija kamere koja obilazi oko garaze... koga zanima kako izgleda garaza? ja tu animaciju nikad nisam ni pogledao do kraja prekinem je odmah hehe
kolinsb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke