Prikaz jedne poruke
Stara 29.11.2020, 22:44   #12
Breshkovac
Banned
 
Član od: 27.7.2019.
Lokacija: GB
Poruke: 96
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Breshkovac Slanje poruke preko AIM-a korisniku Breshkovac Slanje poruke preko Yahooa korisniku Breshkovac Slanje poruke preko Skypea korisniku Breshkovac
Određen forumom Re: RX 570 problem

Citat:
Remedy kaže: Pregled poruke
Na kp su od 40-60 evra, sa izuzetkom jednog koji je izmenjao kondenztore (sto ga je kostalo 200 dindzi i sat vremena) pa trazi 9k dinara (al to sto je menjao kondenzatore ti govori da je monitor dosta radio, i pitanje sta ce sledece da rikne).


Kad pogledam cene na kp cesto se pitam jel neki ljudi drze oglase radi reda. Riknula mi gtx660 pa reko da vidim neki rx570 sa oglasa za taj komp, kupovale su se na kilo pre 2 zime kad su svi resili da se obogate na brzinu. Ono lik prodaje gomilu raspalih XFX-ova za koje trazi 70 evra, kaze nisu puno koriscene a jos ekstenderi stoje na njima (te XFX su furune sa krs ventilatorima). Neki traze po 80-90 evra za kartice iz rigova, ovi drugi po 100+ eur. Budi bog s nama, okrenem jednog drugara kome sam namestao rigove, kaze vec pola godine ne ukljucujem te sa rx570 dodji uzmi koju hoces. Eto da drze normalne cene sad bi neko prodao.
Svaka RX 570 4gb nije ispod 60 eura.Bukvalno ja sam i tražio da kupim u BG RX 570 i jedva dao lik jednu 50e + 5e poštarina.Kupio sam februara ove godine 50 eura R9 390 4gb sad je tu oko 50ak eura
Breshkovac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke