Prikaz jedne poruke
Stara 18.11.2020, 10:45   #504
dushke
Član
 
Član od: 7.10.2013.
Lokacija: Kuršumlija
Poruke: 95
Zahvalnice: 124
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Mislim da je ova igra dokaz koliko su pojedini ljudi bitni za ovu fransizu. Origins I narocito Odyssey iako su se prodali dobro nisu bas bili prihvaceni ok od strane fanova I ostatka gejmerske populacije. Valhalla sa druge strane poprilicno uspjesno balansira taj jaz I po meni veliku zaslugu za to ima Darby koji je ovaj put Narrative Director (sto znaci da osim sto pise scenario i kontrolise ostatak pisaca takodje je zaduzen za komunikaciju sa gameplay timom). Raphael Lacoste jos jesnom dokazuje da je fenomenalan Art Director, a angazovanje Jesper-a i Sarah za kompozitore je samo slag na tortu (najbolji OST jos od Black Flag-a). Ashraf je dosta pomogao takodje ali sada treba naci zamjenu za njega.
Zasad sam na 35h, ali se potpuno slažem za ovo. Jednostavno mi je kvalitet pisanja za klasu bolji od Odiseje. Nažalost, Darby neće raditi na sadržaju iz Season Pass-a (iako ću ga pazariti).

pentraksil je u prethodnim postovima sumirao i moje utiske za ovo vreme , pa se ne bih ponavljao. Meni se mnogo sviđa ona mehanika sa naseljem, izgradnja, kvestovi u vezi sa tim... E sad, imam zamerku što se vrlo brzo postaje "overleveled". Sad sam na power level 110, još nisam uradio sve što sam mislio od sporednog sadržaja u prve 3 oblasti (Ledecesterscire, East Anglia i ona na G..), a sledeći glavni set misija zahteva power level 90.
dushke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke