Prikaz jedne poruke
Stara 13.4.2020, 17:03   #13681
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Platform / El hoyo (2019)



Film sa idejom o vertikalnom zatvoru gde se hrana svakog dana spušta jednom platformom nivo po nivo. Što ste niže to kasnije dolazi do vas... Kao i svaki film sa nekom sličnom forom, vuče da se vidi šta će sledeće da se desi i kako će da se završi. Međutim, baš kao i kod većine sličnih filmova, kraj dođe i to glup, nema razjašnjenje ideje a ne ostavlja ni neku posebnu emociju... Više je - hajde da budemo šokantni šokantnosti radi. Verovatno bi me bolje radio da sam jedno 20 god. mlađi.

5/10

Marriage Story (2019)



Baš onako realna životna drama o raspadu para i braka. Nije nešto glupo i navijački već po principu - život je k**va. Oboje glavnih glumaca su stvarno odlični i dodaju svemu dozu realističnosti i humanosti. Oni i dobro napisani dijalozi su razlog da se pogleda jer priča sama po sebi nije preterano zanimljiva. Završio sam ga ipak sa nekim osećanjem tuge i prezira za advokate (više nego obično), sa razmišljanjem kako bih se ja ponašao u ovoj situaciji. A računam da je uvek dobro kad na kraju filma nešto osećaš i o nečemu razmišljaš...

8/10
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Remedy (13.4.2020)