tema: [Android] HTC Tattoo
Prikaz jedne poruke
Stara 15.11.2010, 12:19   #376
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: HTC Tattoo

Citat:
jakonicki93 kaže: Pregled poruke
Sada sam root-ovao telefon, pratio sam postupak za 1 click root sa tog sajta, gledao Rom-ove, i ostale stvarcice, ali...

Bilo bi lepo kada bi neko sa foruma ko je imao iskustva sa tako necim napise jedan tutorial kako-sta.

Ono tamo sto pisu, je mnogo, moze to u kratko, jednostavno izgubim se u svemu tome.

Probao bih, ali ne bih da mi telefon kojim slucajem postane beautiful brick

Hehe Chivane Ja se taman ponad'o.
I ja sam skoro root-ovao i instalirao custom Rom na moj htc Tattoo.Najtezi korak mi je bilo pravljenje GoldCard-a.
Da bi uspesno Root-ovao fon ti si morao napraviti ovaj goldcard.Ako si uspeo u tome,sve sto ti preostaje jeste da pratis 2. korak u ovom tutorial-u.Vrlo je jedonostavno.Ja sam licno koristio ovaj custom Rom.Sve sto treba da uradis jeste da skrolujes taj post malo i da skines 0.6 verziju.Kada je skines,prebacis je na svoj fon.Iskljucis fon,zatim upalis fon drzeci HOME taster i taster za prekidanje razgovora(crvena slusalica).Kada ti se pojavi recovery screen uradis sledece:
7. Once at the recovery screen, use the volume arrows to scroll to Backup/Restore and select it using the Send key.
8. Click on Nand backup and click to confirm. Wait for it to finish backing up.
9. Once done, click the back key to get back to the main menu. Select Wipe > Wipe data/factory reset and click to confirm.
10. Once it is done wiping, click the back key to get back to the main menu. Then select Flash zip from SDcard and select the ROM you want and click to confirm.
11. Once it is done flashing the ROM, click reboot system now.
12. Once it reboots you are running your custom ROM, enjoy!
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pharaon.92.bc na korisnoj poruci:
jakonicki93 (16.11.2010)