Prikaz jedne poruke
Stara 20.9.2017, 22:21   #12
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Project Cars 2

Stigli su i opisi, mahom vrlo pozitivni. Kažu upravljanje je poboljšano, osećaj na gamepadu je bolji, puno sadržaja, puno staza... sve iz keca je evoluiralo. Vidim da ima i snega što mi se puno sviđa. Citat iz Eurogamer opisa:

Project Cars 2 improves upon its predecessor for a racing game of unprecedented scope - unfortunately hampered by a series of small issues.

A te sitne bagove će sigurno brzo ispeglati tako da ništa ne brinem. Ja ustvari nigde i ne žurim jer sam tek prošle nedelje počeo da igram prvi deo i nakon podešavanja gamepad-a (inicijalno užasno preosetljivo upravljanje) igra mi se baš uvukla pod kožu. Ova fora koju rade sa dinamičkim vremenom mi je fenomenalna. Npr. vozim kvalifikacije ujutru, trku popodne a u zadnjem krugu počinje da pada kiša, pri čemu se stvarno menja osećaj u vožnji zbog promene vidljivosti staze ali i upravljanja kada je kiša. A i optimizacija je odlična, igra nikada ne zaštuca čak i kada opada fps pa upravljanje nikada nije ugroženo. Tako da sam vrlo srećan što su drugi deo kvalitetno uradili i unapredili već dobru formulu.

Pre Project Cars sam igrao Forza Motorsport 6 Apex, koja izgleda mnogo lepo i vremenski uslovi su brutalno odrađeni ali je Project Cars po meni bolja igra sa boljim upravljanjem.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke