Prikaz jedne poruke
Stara 24.2.2015, 13:52   #60
Necro
Član
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 156
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 30 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Stari crtaći

Ih izgleda da torrent tracker na kojem je kolekcija vise nije otvoren za nove korisnike vec je potreban invite.

Izvinjavam se svima kojima sam poslao link na private za torrent tracker nisam znao da je zatvoren za registracije, kada sam se ja registrovao nije tako bilo. Imam ja alternativne linkove za ovu kolekciju od 48 GB i svima koji su se javili sam ih poslao. Nadam se da ste svi koji ste mi se javili primili moje odgovore na vase poruke, uopste nisam dobio potvrdu da sam vam poslao poruke.

Posto je vec jednom reklamiran forum za crtace pretpostavljam da ovo nece prekrsiti pravila.

Forum na kojem mozete naci dosta crtaca sa starom sinhronizacijom i besplatno ih skinuti je www.crtaci.org

Nema tamo ove moje kolekcije od 48 GB tamo ali sam im poslao linkove pa se nadam da ce ih postaviti. Dakle ponuda i dalje stoji - svi koji zele linkove neka mi se obrate putem privatne poruke.

EDIT: Najvjerovatnije sam svima poslao alternativne linkove samo sam zaboravio da strikiram opciju za cuvanje poslatih poruka. Ukoliko kojim slucajem nekom nisam poslao alternativne (http) linkove neka mi se slobodno ponovo obrati na private.

Poslednja ispravka: Necro (24.2.2015 u 14:11)
Necro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke