tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 12.6.2009, 6:47   #123
branko999999999
Član
 
Član od: 30.10.2007.
Lokacija: Gjorche Petrov
Poruke: 328
Zahvalnice: 236
Zahvaljeno 145 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
Zaphod Biblbroks kaže: Pregled poruke
Niko da spomene po meni najlegendarniju seriju svih vremena The X-Files
I meni mi je bila 'legendarna' dok nisam poceo da je gledam po drugi put ispocetka (zato sto kad sam je gledao prvi put pre 10 godina gledao sam je samo do 4 sezonu i to onako koju epizodu uhvatim)... i smorila me u 5 sezoni. Samo vrte jedno te isto u krug - Mulder juri vanzemaljce u 1567 epizoda i stalno mu beze ispred nosa a Skali i po 1567 epizoda mu nista ne veruje. Give me a break! Za da izgledam seriju do kraja, treba da gledam i one glupe epizode koje se bave drugim temama kao vukodlaci, Big Foot, duhovi,.. a vrh je bila jedna epizoda sa vampirima kada je Mulder izigravao Dilana Doga . Od 24 epizoda koliko sto ima jedna sezona, takvi su 20 i jos traju po 40 minuta...


Da preporucim jos jednom ovu seriju, posto vidim da je niko nije gledao a meni mi je jedna od najboljih:
Dead like me.

Dead Like Me


Radi se o 'grim reaper'-ima - kosacima, ljudi koji su poginuli a sada rade za jednog sefa, koji im svaki dan daje 'post it' papir na kome pise kada ce neko da umre i gde, a oni treba da mu pre toga uzmu dusu. Crna komedija / drama.

branko999999999 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke