Prikaz jedne poruke
Stara 6.9.2017, 20:09   #10
nikola1ns
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Poruke: 96
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Telefon izmedju 200-300 e

Razmisljam o Asus-u,analiziram ga zestoko na sve nacine...Ima dosta verzija "istog" modela,a svaki ima nesto ili nek falinku,ako se to moze reci. Najkompletniji je naravno i najskuplji.
Ovaj imas i u ponudi Comtrade-a,Gigatrona -te vec radnje,iako ih bas i ne volim. To pisem jer tu mozes i na rate,u Telekoplusu nemoze.
Imas dosta reviews-a,dobro prouci,iako taj i nije bas reprezentativan. ZC553KL(Max verzija/model) i ZE553 KL (Zoom model) pre za ,razmisljanje,ali oni nisu 200-300e. Mislim da je Max nesto preko 300e.oko 37ooo. To bi mogao da predjes ,iako je Zoom mnogo bolji,ali kod nas ga nema,pa klepaju sa cenama do bola. ZE520KL i ZE552KL najbolji sto se tice kamere (sto je glavna stavka na koju se Asus poziva,posebno kod Zenfona),relativno najkompletniji (bez neke vece zamerke,generalno),a na onim imas procesor bolji i jos neke stvari (ako se ne varam,puna mi glava podataka o svim modelima koji lice jedan na drugi ),bateriju pogotovo,pa kako se odlucis.
Ja jos gledam i razmisljam,ipak mora se nesto uzeti,finansije su prvi problem,ali imam u vidu i to da ne kupujem/menjam fon svaki mesec,pa ni svake godine,cak naprotiv-stoga treba se jednom i otvoriti,ako mora,pa kasnije se "stisni"...ako mora....
nikola1ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke