tema: Freelancer
Prikaz jedne poruke
Stara 8.1.2007, 9:40   #1646
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
loki kaže:
Najvise mi je krivo sad ,kad sam video u Donchinom postu da sam banovan sa serwera zbog varanja,a nikad nisam koristio chetove cak ni u singleplayu .Uzeo sam 5 dana god da igram Freelancer,i eto.Ako je neko baksuz,to sam ja.Bas mi je dobro pocela nova godina.Pisao sam i na Void,ali dosta slabo stojim sa engleskim pa ne znam da li ce me neko razumeti.Nista,ako ovo ostane sta cu bilo mi je drago sto smo se malo druzili.Ali budite sigurni u jednoJA NISAM VARAO

Polako zemljace kud si krenuo niko i ne tvrdi da si ti varao,a ima ovde ljudi koji znaju engleski i koji ce to da srede najverovatnije je to neka greska i to se desava (mora nesto da sa tvojom opremom nije bilo u redu i zato te je server banovao) i bez tih krokodilskih suza nego dizi glavu gore i u borbu.

Sto se tice onog posta na Voidu prvo trebao si da se registrujes kao m-che(bez oznake klana) ili kako vec bese, drugo u samom postu si trebaao da se predstavis sa svojim klanskim oznakama(da znaju ko si i sta si) a valjda ce se snaci sto se one slike tice posto je nisi linkovao
I jos nesto GDE TI JE UNIFORMA VOJNICE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (avatar i cin)

Poslednja ispravka: toshica (8.1.2007 u 10:06)
toshica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke