Prikaz jedne poruke
Stara 12.11.2020, 16:48   #412
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ukratko - kome su se svideli Origins i Odiseja, svideće mu se i Valhala, a kome ne, neće, sigurno, ni ovo.
Šta se tačno zamera ovoj igri?? Zar je neko očekivao nešto drugačije od Originsa ili Odiseje?? Priča je dugačka i razvučena, kažete?? Ako. Kad sam već dao pare ne želim da ih dam za nešto što ću skrckati za 10ak sati. Ima nas koji volimo da istražujemo, prevrćemo svaki kamen mape i sindromom hrčka sakupljamo sve što se može sakupljati. Ja volim to da igram baš kao i oni što vole igre u kojima se bez trunke razmišljanja roštilja po svakom mrdajućem pikselu.
Naravno, Valhala ima svoje mane, koja ih igra pa nema?? Priča je već hiljadu puta ispričana, ali koja pa nije?? "Igra prestola", "Veštac" "Gospodar prstenova", sve su varijacije na jednu te istu "fantasy" temu ljudi i "čudovišta", borbe dobra i zla.
Baš kao što volim da pustim svoju muziku na "self radio" i krenem motorom uz obale Los Santosa ili da Arturom jašem po predivnim predelima od Nju Ostina do Lemojna, isto tako mi je opuštajuće da lutam severnim predelima, "rejdujem" kojekakve mučenike, šunjam se po utvrdama ne bi li opljačkao nešto i, eto, čekao da vidim šta će se na kraju desiti. I nema šta da se razočaram, već sad znam da će biti novog Krida u nekom drugom razdoblju.
Samo da ne preteraju i ne naprave neki "AC: Primal".

Daj lupi tab i enter nekad, zivota ti.

To formiranje sopstvenog misljenja vise nije moguce bez 60e placenih za to misljenje (hint: Denuvo). Tako sam ja prosao sa Odisejom i na kraju je 2x obrisao, a Valhala me privukla sa onim pocetnim sneznim predelom (hbg, obozavam takva okruzenja u igrama), ali onda ovaj lik sa bloated recenzijom me totalno smorio...

Moze li se odraditi samo main story bez smaranja sa sporednjacima kao u Odiseji? Ili si underleveled ako radis samo main story? Takodje sam video da neki lik savetuje da sa u fajlovima igre poveca gameXP na 4x, i da je tada igra savrsena zbog mnogo boljeg pacinga.

Poslednja ispravka: DeCoy (12.11.2020 u 17:14)
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke