Prikaz jedne poruke
Stara 27.2.2016, 0:34   #13
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom

Citat:
Starfighter2 kaže: Pregled poruke
E druže tu grešiš. I ja sam u početku mislio tako...dok se nisam malo zainteresovao za vremenski period...Pogledaj malo Verdun forum na Steam-u.

Uostalom može i ovako:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...of_World_War_I

Pa upravo ono o cemu govorim. Puske, pistolji za oficire, i poneko ima puskomitraljez. Eto, ima i maceva.


Za*****ciju na stranu, ovde govorimo o AAA Battlefield igri koja treba da se proda u 10+ miliona primeraka. Ljudi su navikli da voze Tungusku na 60km/h i saraju sa 5000 metaka u minuti, a kad izadju da ih u rukama ceka automat sa hologramskim nisanom, a na ledjima fire-and forget raketni bacac. S tim u vidu, kampovanje sa repetirkama i tenkovi koji idu 5km/h, su blago receno nekomercijalni

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
FPS u WW2 - ljudi kukaju, kazu zasitili smo se.
FPS u sadasnjosti - opet se svi zale, kazu da je vec dojadila i sadasnjost.
FPS u buducnosti - ma nista to ne valja, necemo da trcimo po zidovima i da se cloakujemo.

FPS u WW1 - pa kako cu sad da igram shooter koji nema sve ono sto sam u prethodno navedenim tipovima ishejtovao (fast-paced akcija, moderna oruzja, savremeno ili futuristicko okruzenje)???


Definitivno se igracima ne moze ugoditi.


Ovo je tipican strawman argument. To sto se BF stalno kritikuje, ne znaci i da kritika dolazi iz istog mesta.

Poslednja ispravka: DeCoy (27.2.2016 u 1:02) Razlog: multiquote
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke