Prikaz jedne poruke
Stara 16.12.2011, 11:43   #177
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.722
Zahvalnice: 4.562
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2011

Šta reći o ovom broju a ne zaplakati. Naravno da se šalim, međutim ovog puta ima malo i zbilje.
Da pokušam da krenem redom, hard soft scene. Naravno da je pozitivno što se vratila na viši nivo tj. na stari broj strana. Postoji greška u GFK tabeli, bode oči. Naime prvi ili drugi grafikon je prepisan. Takođe glupost meseca naravno nije glupost, ili je to vama iz mnogih razloga koji su samo vama znani. Naravno da ne može naj jača kartica da bude u paketu, kako bi je potencijalni kupci kloknuli. Ona najveća i onako radi na ludačke frekvencije i troši nenormalno mnogo struje. Gde je draž u toj igri bez granica. Verovatno ova nVidia 560 ima prostora za takve igrarije. O dodatnom paketu ili po vama bespotrebnom nema se šta dodati. Neko to jednostavno želi.
Prst na čelo omladino, pročitajte obavezno Vesićevu kolumnu.
Vremenska mašina obara rekorde u popularnosti, bravo.
Hvala na podatcima koje smo dobili iz teksta istražitelji i računari. Najbolji tkst je u vezi struje, to je nešto jednostavno neizbežno i na našu sreću počele su i kompanije da se prilagođavaju tim stvarima. Tačno je da će u narednom periodu biti mnogo proizvoda i takvih tehnologija, ali gutaćemo mi još nus produkte od nafte, uglja i nuklearnih elektrana.
Što se hardvera tiče ovog puta ste dosta omanuli. Da nema ultrabooka ili onih monitora otišla bi mas' u propast. Zašto konačno ne testirate neku plazmu ili napredni LCD TV. I onako mnogi takve spravice koriste kao klasične monitore. Ima tu kod vas u redakciji ljubitelja takvih stvari poput npr. Oluje. Verujem da i Kuzmanović gotivi takve stvari s' obzirom da provodi dosta vremena ispred nekakvog high tech monitora.
Dosta informacija iz internet oblasti. Nemam tu šta dodati, problem je u državi koja teško prihvata nove stvari. Jednostavno ne razume neke stvari. Šta znači Internet Kuracija? Dosta preporuka za internet stranice, ali nekako nema tematskih. Baš mi je drago što sam ja u onih 1.81% korisnika Opere. Imam je na tri mesta instaliranu i opet smo tako retki.
Što se test runa tiče ima svega i svačega ali dok ne testirate konačno neki od Corel paketa ne računam vas za ozbiljne.
Kod lakih pingvna je interesantan tekst o slobodnim operativnim sistemima.
Što se ovih telefona tiče pošto je na forumu naj popularniji tekst o Alcatelu 990, mogli bi i Vi da se udostojite i konačno testirate taj gedget iz vašeg ugla.
Vrlo zanimljiv Google Goggles.
I na kraju jedan od interesannijih tekstova je Mali Kućni Oblak.
Dosta više, ostalo više manje prosek, možda Kuzmina kolumna ima smisla u ovom broju.
p.s. Vratite nam intervjue!!!
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke