Prikaz jedne poruke
Stara 27.3.2011, 19:09   #1540
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
FooFighter kaže: Pregled poruke
Please... kakve to 'argumente' ocekujes za treci nastavak lake, tipicne holivudske komedije, molim te?

Pobogu, argument -za- je to sto ces sat i kusur vremena provesti u blejanju sa drustvom, uz kokice i pivo smejuci se lakrdiji sa matorim De Nirom i drustvom...

U tom svetlu, laz je to da nema "niceg" (sa sve underlineom...) dobrog u filmu.
Ocekujem argumente koji ce nekoga ubediti da je to film vredan gledanja, kako ti tvrdis. Ja, sa druge strane, tvrdim da nije! I to nema veze sa tim koji je to nastavak po redu, oboje znamo da postoje filmovi koji opusteno mogu da porode po dva-tri nastavka, i da svaki od njih bude sjajan film in its own right.

Ovaj o kome pricamo nije gledljiv. Ni kad si sam, ni u drustvu, a definitivno nije smesan... ovo je jedna od onih nazovi komedija koje gledas prekrstenih ruku preko grudi, mrsteci se na ekran i razmisljajuci sta ti je to trebalo u zivotu. Zato sam i rekla - preskocite.

Ako ste raspoloženi za dobru komediju sa sve kokicama, blejačima i smehom, gledajte Selersovu Žurku, Žitije Brajanovo (ili nešto drugo od Pajtonovaca), a i fantastična Riba zvana Vanda je dobra opcija. Ili možda rani Almodovar... Novije holivudske "komedije" opušteno možete i da zaobiđete, posebno ako u njima igraju Ben Stiler, Owen Wilson ili Adam Sandler.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke