tema: Dragon Age 2
Prikaz jedne poruke
Stara 21.3.2011, 3:05   #2254
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ma najbolje da će do 19te da pročita sve od Dostojevskog, Istoriju umetnosti, i da poznaje sve fensi književne, umetničke i druge žanrove do detalja, pa da to bože sedne i razume jedno remek delo RPGa

Budite realni neke stvari drugačije razumeš sa 30+ pa sa 50+ godina. Ja sam zato da se naravno promoviše više kvalitetnijeg sadržaja klincima i da ako se uspe motivišu da pročitaju nešto kvalitetno, ali realno ne može se to očekivati baš u tom uzrastu. Postoje stvari i pored knjiga, filmova, fantastike, igara, umetnosti, a to je život, društvo zezanje itd... Bolje je da taj period prožive više "napolju" za Dostojevskog ima vremena

Razumem da je danas haos sa klincima, možda sam i ja bio jedan od retkih da su se interesovali za još nešto pored blejanja u kraju, ali nisam za to da dete - klinac - tinejdžer opterećuje nekim stvarima koje realno i ne razume u tom periodu, ipak mislim da je to jedan poseban period u našim životima i ne treba ga protraćiti na preterano "intelektualisanje", sve u normalnim granicama. Shodno tome može da padne i neki "light" RPG

Ali nije samo ovde fora o klincima, nisam mislio samo na klince kada sam rekao novi naraštaji u RPG svetu, već i na starije ljude koji do tada nisu imali kontakt sa ovim žanrom. Danas je malo RPG igara a pogotovu sa dobrom grafikom koja je ipak postala standard. Ne može se očekivati od svakog da sada sedne i igra BG2 ili Icewind Dale, prvi ja ne bih mogao, previše nezgrapan gameplay, grafički prosto za današnje uslove
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku bokela na korisnoj poruci:
Bascelik (21.3.2011), Vulee (21.3.2011), zokocx (22.3.2011)