Prikaz jedne poruke
Stara 19.10.2008, 22:04   #10
kinteC
paparazzo
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Zip fajl!
Poruke: 1.165
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 601 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Magla Novog Sada... i još ponešto

Fotografije su ti kao kod nekog pocetnika (a recimo da posto fotkas u studiju sa D200 nisi pocetnik) Na pr kadar kod ove magle ti je prenatrpan, dovoljno bi bilo da si teleobjektivom uhvatio izmaglicu u daljini, dobio bi svedeniju, "cistiju" fotografiju. Ovako je prenatrpana raznoraznim detaljima. (naravno, sada ti mozes reci "pa mobilni mena teleobjektiv")

Ja licno ako fotografiju ne mogu da napravim sa svojim aparatom, telefon i ostale gluposti ne upotrebljavam. Koja je svrha onda ako me oprema ogranicava, a ja pokusavam nesto sto nije moguce odraditi sa istom. Druga stvar je kad se fotka za porodicni album, baka, deka, sestric..itd. U te svrhe odlicno moze i mobilni posluziti, ali takve fotografije bolje zadrzati za sebe.

Btw ako si od onih koji sve zivo fotografisu non stop, koristice ti ovo: "ne treba sve fotografisati, nesto treba ostaviti u secanju"

Btw ja sam imao 30D, pa 40D i od sutra D700 nikon, pa stalno vucem opremu sa sobom, ako nista drugo onda aparat i normalac, moze se odraditi dosta stvari sa tim. Naravno, ako naletim na scenu gde sebi kazem "aha, ovde mi treba 300mm F2.8 za tu scenu" a ja to kod sebe nemam, fotografiju necu i napraviti.
kinteC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kinteC na korisnoj poruci:
oluja (23.10.2008)