Prikaz jedne poruke
Stara 27.12.2010, 2:36   #599
leksa
Član
 
Član od: 24.12.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 107
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Citat:
TearDrop kaže: Pregled poruke
Da ne ispadne da samo trazim savet pa evo da malo nesto i napisem ...Posle duzeg cekanja uzet Roccat Kone +....Mis je apsolutno savrsenstvo....Materijal od kog je radjen je fenomenalan,oblik je ergonomski i ako imate malo vecu sapu mis je onda pravi izbor .....Ima 6000dpi ,easy shift+ tehnologiju kojom dobijate jos sijaset opcija,uz kutiju dolaze mis,tegici,cd sa driverom koji je posebna prica za sebe,kartica sa specijalnim kodom za roccatov sajt(jos je nisam probao pa nisam siguran za sta je sve)....Kad se instaliraju driveri dobija se nekoliko strana opcija za prilagodjavanje ugodjaja s misem ,,onako kako Bog zapoveda"....Ako neko nije kao ja kupovao mis preko 10god i odluci da malo vise otvori dzep nemojte dvaput razmiljati.....razer ovom misonji ne moze prici ni jednim svojim modelom....Skrol je fenomenalan i potpuno usavrsen u odnosu na prvu verziju....2god garancije....Sta vise reci...Kao sto rekoh ko se odluci za njega nece se nikako pokajati....Nadam se da ce uzivanje trajati jos deset god kao s njegovim prethodnikom A da cena je negde oko 83e
Radije cu da dodam jos malo i da uzmem mambu inace imam Death Adder i dobijao sam ponuda za zamenu za Roccat Kone al ne usdjujem se
leksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke