tema: Starfield
Prikaz jedne poruke
Stara 27.9.2020, 6:35   #94
Guerrinus
Član
 
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Starfield

Neki moji prvi utisci.
Pre svega, 90% sam ubeđen da je leak istinit. Ako nije, oh well, čekaće se neki naredni. Smešni su mi oni klinci po mrežama što hejtuju i ubeđeni da je fake. Dok se ne dokaže, smatraću da je istinit, u inat svim nihilistima i hejterima.
YouTuber Skullzi koji je jedan od prvih koji je uopšte i otkrio postojanje Starfielda, kaže da mu je izvor potvrdio da je leak u pitanju iz rane faze, 2018. Ako se pokaže da je laž, izgubiće kredibilitet za sva vremena, tako da ne verujem da je spreman na toliki rizik i hejt.

Sam skrinšot koji prikazuje protagonistu ima jak bethesdin šmek. I meni već izgleda odlično, iako je tek rana faza. Ovo isto potvrđuje ono što je Tod rekao 2018. da je Starfield već igriv. Igra će izgledati odlično, što nisam ni sumnjao, estetika mi je čista desetka.

Vidimo i nekakvo oružje, nivo O2 i CO2, znači biće imerzije, neki već nazivaju igru simulacijom astronauta. Oružje - biće akcije naravno, pitanje je da li sa drugim ljudskim frakcijama ili vanzemaljcima, ili oba.

Ostaje da sačekamo da neko ospori leak.

Edit - Skullzi još jednom potvrdio da je leak pravi i da je neplaniran, odn. verovatno je neko iz Microsoft-a procurio.

Ladies and gentleman, prvi skrinšotovi Starfield-a

Poslednja ispravka: Guerrinus (27.9.2020 u 8:03)
Guerrinus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke