Prikaz jedne poruke
Stara 13.12.2010, 10:51   #23
malicious
Novi član
 
Član od: 13.12.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Ih juce sam video trailer za ovu igricu na Gametrailers.com gde sam jedan od korisnika. Trailer je dobar mada sam se nadao da ce pokazati malo gameplay, ma barem i neko mlacenje u cinematiku. Cekam na TES 5 vec preko 3 j-bene godine, dobro da su se setili da naprave nastavak, ali sam i delom ocekivao jer je Obsidian pravio Fallout New Vegas a ne Bethesda game studios koji je izgleda radio na ovome. Veoma sam uzbudjen, bice ovo odlicna igrica, jedino mi se ne svidja sto koriste engine koj ce 11.11.11 imati nekih 7 godina sto je neverovatno glupo. New vegas je zadnja kap iz kamena ovog engina, mislio sam da ce ga baciti u dubine istorije i napraviti novi revolucionarni engine kako bi TES 5 bio nesto posebno. Kolko god Tes 5 bude dobar, nadam se da ce barem da poboljsaju engine jer sa sa onim bagovima i drvenim animacijama ne mogu da igram cetvrtu igricu, posebno ne pred 2012. godinu! Taj engine ce nas spreciti na kraju od imanja odlicnog iskustva, ali ******, barem je to TES, igracemo.......

Istina je sto kazu za bethesda posle New Vegasa:


The engine............................the engine never changes.....

(ko zna znace) ajde, peace out!
malicious je offline   Odgovor sa citatom ove poruke