Prikaz jedne poruke
Stara 28.1.2018, 23:02   #72
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Ruski alt linux

Citat:
slavel kaže: Pregled poruke
@mvasic Mint sam terao na istoj konfiguraciji kao i Alt i na Alt leti sve a Mint je Mint nema tu sta da se prica. Evo opet pisem konfiguraciju AMD 4800+, 4 gb ddr2, AMD 3650 128 bit. Apsolutno nije bitna konfiguracija ako na jednom operativnom radi brzo a na drugom mnogo sporo. Sto se tice toga sta sam instalirao i sta sam brisao i kako sam to brisao. Pa bas se o tome i radi. Ja trebam da spavam na forumu i skupljam "znanja" kako ne bi slucajno nesto obrisao ili instalirao na nacin na koji ce operativni zabagovati. To jednostavno ne sme da se desava.
Vidi, nemam ja nista protiv alt. Niti ulazim u pricu koji je bolji. Jedino mi je neobicno da ti neke od najstabilnijih distribucija ne rade kako treba. Mint sam terao na Acer Extensa sa intel Core Duo procesorom bez problema.

Sto se tice brisanja, pa za svaki operativni sistem mora da se prati neka procedura oko brisanja programa. Kod Debiana je to apt-get remove, npr. Ne vidim zasto mislis da se tu trazi "spavanje na forumu"?

Procitaj makar osnovno uputstvo za software koji koristis.

U redu je da ti se nesto svidja, a nesto ne. U redu je i da pises o tome. Ali ti se zaletis pa na osnovu sopstvenog (ne)znanja tvrdis ta je nesto lose, a nesto najbolje na svetu.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke