Prikaz jedne poruke
Stara 4.3.2012, 21:05   #88
Salacije
Novi član
 
Član od: 3.3.2012.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Hardversko-softverski problemi sa skenerima i štampačima

Pozdrav svima,

pokusavam da prikljucim HP Laserjet 5l, stari stampac, ali sta sad, na svoj komp na kom je instaliran XP SP2. Kad ga prikljucim, a prikljucujem ga preko onog sirokog kabla (nemam pojma sta znaci USB paralel port), komp ga ne detektuje kao bilo koji uredjaj koji sam ranije preko usb-a povezivao.
Odem na add printer, ne pronalazi ga, ponudi mi da ga sam instaliram, nadjem ga na spisku i uradim instalaciju do kraja. Ponudi mi da li zelim da mi odstampa test stranicu, kad dam komandu da hocu, on stoji i ne reaguje. Sa desne strane nadjem onu ikonicu za stampac, tu mi stoji stampac sa znakom pitanja, otvorim ga i pise mi error printing. Nema objasnjenja. Probao sam sve sto sam mogao, sto sam citao na netu, ali mi definitivno treba neko ko se bolje razume da mi konkretno kaze sta da radim.
Inace, kad hocu da odstampam test stranicu, ukljucim stampac, pritisnem ponovo dugme za ukljucivanje i on je odstampa bez problema. Stampac radi, nije da ne moze da stampa.
Ajde molim vas, ako neko moze da mi kaze sta konkretno po koracima da uradim, jako bi mi znacilo.
Pozz
Salacije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke