Prikaz jedne poruke
Stara 19.10.2008, 2:16   #30
bjnlazarevic
Novi član
 
Član od: 14.2.2008.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question PROBLEM SA OTVARANJEM STRANICA (bežični internet) -SURFANJE PREKO LIME WIREA

Prije nekoliko dana sam se konektovao na internet-bežičnim putem. Zadovoljan sam brzinom, međutim imam jedan drugi problem. Naime, kada koristim programe kao što su lime wire, mp3 rocket, msn, orbit downloader, flesh get, torrent programe, icq i slično nemam nikakvih problema, ali kada pokušam direktno pristupiti nekoj stranici preko web browsera (mozilla, safari, opera ili IE) on je ne može niti otvoriti. Da li je to neko ograničenje od strane firme koja mi pruža internet usluge ili je to softverski problem? KADA ŽELIM OTVORITI NEKU STRANICU (npr. http://www.sk.rs/forum), JEDINI NAČIN NA KOJI MOGU TO UČINITI JE DA POKRENEM P2P PROGRAM LIME WIRE I DA ODABEREM TAB NEW LIME. Na ovaj način veoma sporo otvara stranice, jer lime wire i nije predviđen za tu namjenu i nije pregledno. Smatram da je problem veoma specifičan i zato je svaka pomoć dobrodošla! p.s. Prije par dana sam radio reinstalaciju, što će reći da nema virusa.
bjnlazarevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke