Prikaz jedne poruke
Stara 9.9.2014, 21:11   #7
nenad 970
Veteran
 
Član od: 2.12.2013.
Lokacija: SRBIJA
Poruke: 514
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 55 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku nenad 970
Određen forumom Re: Otkljucavanje napona na HD 7970

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Isti je slucaj i samnom.I moja kartica je vrlo jaka za danasnje standarde,ali ja nisam morao toliko da se cimam sa klokovanjem.Doduse ovo sto cu ti reci moze mozda da pomogne,ali radis na sopstvenu odgovornost ako se odlucis na to.Dakle sva caka u zakljucanim naponima te karte lezi u biosu.Znaci promenom biosa moze da se resi stvar.Ljudi su cak stavljali i bios druge graficke kartice i nekima je uspelo da otkljucaju.Znaci ako se resis na takav korak ici sve sto zeznes snosis sopstvenu odgovornost.Nemoj posle da kazes onaj Sajevac sa foruma me zeznuo.
Hahaha,ne brini druze,nisam ja balavac da mi drugi bude kriv ako nesto s....em,nece ni sa drugim biosima,ubacivao sam asusov,i od r9 280x,nece pa ga hebi,na nekim biosima nece ni da se bota hahahh,nebitno ili ja ne mogu da potrefim pravi al sve mi se cini da nece a i prema Asicu nije nesto za klok,samo 69,2 tako da mrka kapa mada sam hteo bas da vidim dali moze..

Probacu da je menjam za drugu neku,ne volim da mi u komp bude nesto sto nije na max klokano
nenad 970 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke