tema: Arilienta
Prikaz jedne poruke
Stara 31.8.2008, 20:29   #41
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

@player1: Na Tab se poziva status screen i tu imas tabove character i inventory. Pa u inventoriju su ti svi itemi koje skupis (i ima description sta koji radi). Za hintove, pa imali smo u planu patuljka koji ce davati smernice, ili da se cuje Lepterijin glas u glavi
Sto se tice NWN2 grafike, koristili smo default engine stvari (drvo nema ni 800 polija), teksture je ortak sam radio, ne znam nisam igrao nwn2. Nivoi su trenutno suvise otvoreni i prazni, i planiramo redizajn za Alphu3 (bice mnogo bolje).

@Red Dragon: Addovao sam te na msn-u, imam i yahoo pa ako koristis neki baci mi mail na pm. Sto se tice tvojih teza, ovako:
- Klase za sada jesu beskorisne, nijedna nema specificne stvari, niti ih neprijatelji imaju, ali bice toga u Alphi 3.
- Jest i bice zanimljiva. Bice detalja vezano za sve, treba to do kraja da smislimo i sve. Ionako sutra skola pa imamo vremena na pretek
- Bice summona naravno Nemrtvi, gavrani i jos kojekakve karakondzule Samo sto ce AI (pathfind) biti problem, dok barem Navigation Mesh ne dodje u engine, ili ja nesto ne smislim.
- Za trece lice, pa ne znam... Ja sam zamisljao da bude iz prvog, ali mozda bude i trece, razmislicu.
- Ubacili bi mi mnogo toga, ali modelar...
- Promenicemo, radi Northener na novima (i sam je rekao da su noobovski).
- To je za "quest" iteme. Tipa kljuc od crkve, vamte tamte (to ne iskljucuje zagonetke sa vise mozganja, zamke i ostatak).
- Pa ako je cekic dovoljno velik, jeste
- Ima deo u kome se vracas u realnost. Tako gde su siljci i mnogo vatre (uzmi put preko litice idi njim i skreni desno posle).
- Verovatno je referencirao na licha.
- Dobio sam prvi demo. Treba jos da se radi, ali mogu ti reci zvuci super.
- Bice novosti ne brini, kada ne znam tacno. Sada su prioritet spellovi, redizajn i da nadjemo modelara (sto je najbitnije).
- Za ovo se cujemo preko msn-a ili preko yahooa (najbolje preko yahooa).

Toliko od mene. Pozdrav!
I da hvala na iscrpnim kritikama jos jednom
Cudi me nema stare garde...

EDIT: Dok ja otkuca par postova nice
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke