Prikaz jedne poruke
Stara 13.1.2021, 20:01   #1509
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Čudno da nisi nikad spazio losa u samom jezeru Owanjila. Ja sam ga tu dvaput ulovio. Ali neće da se pojavi odmah kad dođeš do jezera, nego treba malo da se motaš po onoj šumi okolo i tek bi onda trebalo da ga vidiš kako se kupa i polako ide ka obali, a nedaleko iza njega pliva, nećeš verovati, vuk.
Verovao ili ne od 3.600+ prolazaka tuda ( preterujem, naravno) svega dva puta sam ga zatekao na Owanjili. I svega 4-5 puta tamo kod vodopada iznad Annnesburga. Poenta je da možeš da ih vidiš JEDINO u rano jutro, jer kada ih nešto preplaši, piši propalo.
Apsolutno jedini način koji funkcioniše je onaj kod Coltera.

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
A i video sam snimak da kada postaviš tri mamca za biljojede na onom zaleđenom jezercetu u snežnoj regiji mape i dovoljno se okolo odmakneš da bi trebalo da se pojavi.
Probao jedno 20-ak puta i nikada se nije pojavio. Namažem se onim "cover scent" pre nego što dođem, iznenadim neke kozoroge koji se motaju tu, postavim herbivore bait i u 9 od 10 slučajeva tu se pojave konji (???!!!).

O, Bože, prešao sam je pet puta i kad čitam ovo opet mi se budi želja da je obrnem još jednom...
A ni CP2077 nisam počeo kako valja.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke