Prikaz jedne poruke
Stara 2.1.2021, 4:56   #32
SirDuck
Deo inventara foruma

lan od: 27.4.2006.
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.073 puta na 1.079 poruka
Određen forumom Re: IKEA Kallax kuite

Citat:
MARE GSX R kae: Pregled poruke
Zanimljiva ideja i jos bolja realizacija... E sad ja imam jedan predlog cisto da te bacim u razmisljanje mozda ti se i dopadne ideja... gledajuci vizuelno po meni bi dosta lepse cela polica izgledala ako bi i onu levu stranu gde su ploce zatvorio napravio vratanca koja izgledaju kao ta prednja maska gde su ventilatori stavis jednu led traku u krug i po meni bi to mnogo lepse izgledalo... Ok nije konkretno vezano za tvoj build ali po meni bi sveukupni dozivljaj bio bolji... ��

Послато са SM-A315G помоћу Тапатока
Hvala na predlogu, razumem, samo u ovom slucaju hocu asimetriju

Treba da dodam i neke prave ikea module za police, i oni ce biti prilicno nasumicno rasporedjeni tako da je tema tako malo haoticna

Sto se tice tehnicke izvodljivosti tvog predloga, posto LED traka menja boju dok komp radi, zahtevalo bi neke zahtevnije modifikacije, u najmanju ruku morao bih da razvlacim kablove izmedju ovog kuciste desno i tih svetala levo da bi mogao oba da kontrolisem istovremeno, a neka ideja mi je da sve ovo bude sto vise na jednom mestu i nezavisno.
Iz tog razloga se elektronika napaja na USB sa maticne ploce, a ne sa eksternog adaptera, i iz tog razloga koristim sondu da merim temperaturu a ne citanje podataka iz OS-a (nezavisnost od operativnog sistema).

Oduzih odgovor nepotrebno

Nego ovako generalno pitanje za bilo koga, sledeca etapa je softver, ne znam da li vas taj deo zanima, ne znam ni kako da pocnem sa objasnjavanjem a da ne bude suvoparno, ili samo da napravim neki dump ili bacim na gitlab sto niko nikada nece pogledati
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke