Prikaz jedne poruke
Stara 14.12.2020, 20:51   #1450
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Ja u većini misija ne uzimam helt tonike (uzimam samo žvakaći tobako za Dead eye) i uvek mi je to polje nečekirano. Tu nešto nije u redu s igrom.
Kao neko ko je 5 puta prošao čitavu igru, nemoj obraćati pažnju na to. Apsolutno nebitna stvar.

Postoje misije u kojima sam, takođe, koristio samo Chewing Tobacco pa mi u nekima to računa kao Health Item, a u nekima ne. Ali stvar je u tome što su to nebitne stvari, možeš da završiš igru sa 100% i ako su ti sve misije neispunjene sasvim i sve su "bronze".

Ako ti je stalo da završiš sa 100% kao što je meni bilo bitno jer mi je ovo "best of the best" igra koju sam ikada igrao, to je apsolutno nebitna stvar..

Čak i kad pomisliš da si je završio, imaš 100%, sve bi trebalo da bude kraj, imaćeš par nenadanih zadataka i situacija. Evo, možda neko ne zna...
Spoiler za Kad pomisliš da je kraj...:
...ali ako završiš "hunter requests" dobiješ vevericu koju stavljaš iznad kamina i koja će 5 puta nestajati odatle sve dok... da ne dužim i to što će UNCLE tražiti da mu doneseš neke stvarčice da bi izlečio lumbago. Napominjem, sve ovo se dešava kad pomisliš da si sasvim završio igru. RS je ovo učinio nešto što ću igrati najmanje jednom godišnje.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke