tema: Guild Wars 2
Prikaz jedne poruke
Stara 24.9.2012, 11:06   #6273
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Što se tiče levelovanja mislim da je rečeno da se od 30. (ili beše dvadesetog?) do 80. leveluje istom brzinom jer je neophodno isto XP. Ne znam tačno jer nisam obraćao pažnju.
Prvih desetak nivoa ide nesto sporije, dok za sve ostale treba jednako isto vremena.

Citat:
Voo Kanigia kaže: Pregled poruke
kako neko može da kaže da je WvW zerg fest?
Moze zato sto je samo tako i igrao, to je isto kao i ovaj sto misli da su 90% potivnika u igri kentauri a 10% ovi ostali.

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Normalno je da se nekima ne dopadne igra, ne znam sto svi osecate potrebu da ih "izvedete na pravi put"... Iskulirajte malo ljudi..
Bas me briga hoce li se tamo nekom trolu svidjeti igra ili ne, ja samo odgovaram trolovima istom mjerom, ko napise iole normalnu kritiku uvazim je i tu nema dalje price. Dok ovi sto pljuju igru a nisu je ni probali, nikada mi nece biti jasni?! Ili ovi nezadovoljni sto krive "lazni" marketing a nisu mrdnuli iz pocetne zone?!

Zar stvarno ocekujes da na takve postove niko ne odgovori?! Neko ko razmislja da kupi igru i dodje ovdej da procita kakvi su utisci - malo da se informise, vidjece gomilu netacnih informacija i isto toliko poruka u kojima neki tamo ljutiti Sima pljuje po igri jer on ne moze laganim putem da dodje do exotic armora.

Poslednja ispravka: r0nIn (24.9.2012 u 12:19)
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke