Prikaz jedne poruke
Stara 13.4.2018, 12:11   #4
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Lenovo k6 Note vs HMD Nokia 5

Mnogo sam razocaran sa Nokia 5 telefonom, ocekivao sam mnogo vise, pre njega sam imao htc desire 650, sem izrade i baterije, u svemu drugom je bio bolji, brzi, stabilniji, kamera daleko bolja na HTC sto me je sokiralo, ocekivao sam egal, al htc ga otkinuo u svim modovima. Sta da kazem, stigao je oreo 8.1 zvanicni, ok, sa te strane ok, izrada odlicna, mada mate black je, pa se svaka ogrebotina primeti, greje se kad se puni dosta, al kad dodje do 80% ohladi se i do 100% leden, bas cudno. Kamera daje mracne i mutnjikave slike, nisam primetio sem u brzini okidanja i maloj kozmeticnoj promeni aplikacije u kvalitetu izmedju nougat i oreo 8.0 i oreo 8.1. Utisci su pomesani, dobar dizajn, solidna baterija, dobar displej, solidne perfomanse(nista spektakularno)-(HTC slabiji harver daleko brzi u radu-ne benchmarkovi), sa druge strane, ocajna kamera, poneki bag(google strana nekad ima nekad nema to samo na oreo 8.1(mada nisam uradio reset sa oreo 8.0 na 8.1, mozda bi to popravilo stvari-racunam samo neka blaga nadogradnja)...
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke