tema: [Android] Igre koje trenutno igrate
Prikaz jedne poruke
Stara 23.8.2015, 13:37   #144
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: Igre koje trenutno igrate

Kapiram i ja to, ali da svi u sobi gube istovremeno energiju je malo glupo, ne mogu da klikcem na sve da bih im dao Stimpak a i izbaguje se health bar i nestane pa ne znam koliko ko HP ima, jos kad stanu jedan ispred drugog u liniji pa ne mogu da kliknem uf... Ne znam kako igraju ljudi na malim displejevima jer je i na 5.5 inca nezgodno...

Inace krenuo sam ja vec planski to da resavam pre dva dana, elitna jedinica se priprema u dubinama Vaulta 943, fokus je bacen na Strength, Endurance i Luck da bi po potrebi mogli da idu i do Wastelanda po opremu. Imam jos par dwellera kojima dizem Intelligence, Agility i Perception, ali to je trenutno do 2 dwellera i namena im je da ubrzaju prikupljanje resursa, samo rotiram najslabije karike u sobama i tako postepeno podizem nivo skillova koji su bitni za sobe.

Luck je definitivno bitan skill za sve zivo, nabijem svima luck i onda Rushujem sobe kao lud, em se dobija neka sica capsa, em vise capsa i bolje stvari dobijes iz Wastelanda, em skace happiness.
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke